BIURO PRASOWE

Motorola, 04.08.2010

Motorola MILESTONE(tm) XT720 dotarła do Polski


Najnowszy telefon firmy Motorola wyróżniający się smukłym kształtem oraz 8 megapikselowym aparatem z ksenonową lampą błyskową jest już dostępny w Polsce.
Motorola wprowadza na polski rynek nowy model telefonu Milestone(tm) XT720, zbudowany na Androidzie (tm) - jeden z najcieńszych na świecie smartfonów o rozdzielczości 8-megapixeli, jako pierwszy wyposażony w ksenonową lampę błyskową. Możliwość wyświetlania filmów w rozdzielczości HD to dodatkowa zaleta nowego Milestona XT720.

"Użytkownicy, którzy prowadzą aktywny styl życia oczekują od smartfona najnowszych rozwiązań technologicznych oraz nowoczesnych funkcjonalności. To wszystko odnajdą w MILESTONE XT720" - powiedział Kamil Tuma, General Manager firmy Motorola na Europę Środkowo-Wschodnią, Turcję i Izrael.

"XT720 jest kolejnym krokiem Motoroli w kierunku wyeliminowania ograniczeń w komunikacji poprzez rozbudowę funkcjonalności i stworzenie większej możliwości korzystania z multimediów w podróży." - dodał Kamil Tuma.

Najważniejsze cechy Motoroli MILESTONE XT720:
- System operacyjny Android 2.1
- 3,7-calowy ekran WVGA (480X854) umożliwiający przeglądanie stron internetowych, oglądanie filmów oraz zdjęć w najwyższej jakości, a nawet granie w gry komputerowe
- 8-megapikselowy aparat fotograficzny z ksenonową lampą błyskową
- 10-ciokrotny zoom cyfrowy
- Kamera HD o rozdzielczości 720p.
- Funkcja inteligentnego robienia zdjęć zawierająca: opcję panoramy, wykrywanie twarzy, multi-shot (sześć klatek z rzędu), filtr twarzy, redukcję efektu czerwonych oczu, zapobieganie drganiom aparatu i wiele innych opcji poprawiających jakość obrazu
- Interfejs multimediów o wysokiej rozdzielczości (HDMI (tm)): kabel HDMI (w zestawie) umożliwiający oglądanie bezpośrednio na odbiornikach HDTV nagranego w HD MILESTONE XT720 filmu video.
- Obsługa kart pamięci: microSD 8 GB z możliwością rozbudowy do 32GB
- Obsługa do ośmiu otwartych okien przeglądarki jednocześnie
- Możliwość spersonalizowania do pięciu ekranów ze stroną domową

Dodatkowe funkcjonalności i aplikacje:

- Pakiet mobilnych aplikacji Google (tm), tj. Google Search (tm), Google Maps (tm), Gmail (tm) i YouTube (tm)
- Aplikacja nawigacyjna - Motorola MOTONAV (60-dniowa wersja testowa).
- Synchronizacja i zarządzanie wieloma kontami e-mail jednocześnie, co pozwala na oddzielenie służbowej skrzynki od prywatnej.
- Ujednolicenie kontaktów Gmail: synchronizowanie kontaktów z książek adresowych, które są dodawane do pamięci telefonu
- Dostęp do ponad 50 tysięcy aplikacji dostępnych w sklepie Android Market (tm) i moc przetwarzania niezbędną do ich szybkiej i sprawnej obsługi.

Dostępność

Motorola MIELSTONE XT720 będzie dostępna w Polsce od sierpnia 2010 roku w sprzedaży detalicznej. Szczegóły oferty dostępne na stronie Motorola Polska.

Cena detaliczna MILESTONE XT720 bez abonamentu wynosi ok. 2200 PLN.

Aby uzyskać więcej informacji na temat dostępności, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem Motoroli.

Więcej na temat urządzenia można dowiedzieć się na stronie YouTube(tm) lub na www.motorola.com/milestoneXT720. Zdjęcia produktowe oraz pełna specyfikacja telefonu dostępne są pod adresem: http://www.motorola.com/mediacenter.

***

Kontakty dla mediów:
Małgorzata Matusiewicz
Motorola
+48 22 606 04 50


Agnieszka Józefowicz
+48 22 858 74 58 wew. 49


MOTOROLA i stylizowane logo M są zarejestrowane w amerykańskim Urzędzie Patentowym i Znaków Towarowych. Znak towarowy Bluetooth należy do jego właścicieli i jest wykorzystywany przez firmę Motorola na podstawie udzielonej licencji. Android, Google, Google Maps, Google Latitude, Google Mail, YouTube, iGoogle, Android Market i Google Talk są znakami towarowymi Google inc. Wszystkie inne nazwy produktów i usług należą do ich odpowiednich właścicieli. © 2009 Motorola, Inc.