BIURO PRASOWE

Samsung Electronics Polska, 26.07.2010

Najnowsze klipy promocyjne Samsung foto-video na wakacje


Samsung prezentuje zaawansowane funkcje najnowszych aparatów fotograficznych oraz inspiruje do odważnych pomysłów na wyrażanie siebie w sieci. Jeśli od zawsze myśleliście o karierze filmowej lub szukaliście sposobów prezentacji nietypowego hobby - nowe klipy promocyjne Samsunga mogą okazać się pomocne.
Jak zgasić świeczkę z odległości czterech metrów, przygotować charakteryzację do hollywoodzkiej super produkcji w 10 sekund lub skupić uwagę fotografowanego dziecka? Odpowiedzi dostarczą bohaterowie najnowszych filmów promocyjnych Samsunga zamieszczonych w portalu Youtube.com. Klipy te stanowią przyjazną instrukcję obsługi i przewodnik po nowatorskich funkcjach aparatów i kamer, ale też inspirują do ciekawych, a czasem nawet lekko szalonych prezentacji własnych zainteresowań. Najciekawsze produkcje prezentujemy poniżej. Kolejne będą sukcesywnie pojawiać się na profilu Samsung Foto-Video w serwisie Facebook.com: http://www.facebook.com/SamsungFotoVideo.

Szybkie ujęcia to jego wizytówka
W roli głównej: kamera Samsung HMX-H200.
Czy wiesz jak zgasić świeczkę z odległości
4 metrów albo spowodować eksplozję confetti tylko
za pomocą wizytówki? Mistrz w rzucaniu małymi kartonikami popisuje się przed milionami internautów, bacznie obserwowany przez oko kamery cyfrowej Samsung HMX-H200.
http://www.youtube.com/watch?v=FVq0HdiM-Ok

Mistrz hollywodzkiego make'upu
W roli głównej: aparat Samsung PL150
Dzięki dwóm wyświetlaczom LCD i funkcji odliczania
w samowyzwalaczu, potrzebujesz jedynie 10 sekund by przemienić się w Avatara. Szczególnie pomocny okazuje się tu przedni ekran LCD, który może posłużyć za lustro.
http://www.youtube.com/watch?v=QgtSvXd0ssg

Wyższy poziom kreatywności
W roli głównej: aparat Samsung NX10
Najnowszy kompakt z wymienną optyką - Samsung NX10 - to narzędzie dla ludzi z wyobraźnią. Z pewnością nie zabrakło jej bohaterowi poniższego klipu, który powstał z serii zdjęć wykonanych nowym urządzeniem Samsunga.
http://www.youtube.com/watch?v=zEVGvwmZRys

Fotografowie nie gęsi...
W roli głównej: aparat Samsung NX10
Z nowym Samsungiem NX10 żadne wyzwanie fotograficzne nie jest zbyt szalone. Nawet jeśli zechcecie urządzić sesję zdjęciową stadu gęsi, NX10 stanie na wysokości zadania gwarantując znakomitą jakość zdjęć.
http://www.youtube.com/watch?v=v7RPaddcht0

Winietowanie rybim okiem
W roli głównej: aparat Samsung WB650
Efekty specjalne jakie oferuje nowy Samsung WB650 mogą całkowicie zmienić charakter naszych fotografii. Jak w praktyce działają funkcje takie jak winietowanie, miniatura lub rybie oko? Zobaczmy.
http://www.youtube.com/watch#!v=fh7Bjq-L3r4

Podwójny wyświetlacz. Podwójna zabawa
W roli głównej: aparat Samsung PL150
Utrwalanie pięknych chwil z naszym dzieckiem może być zaskakująco trudne, chyba, że wyposażymy się w najnowszy aparat Samsung PL150. Animacja wyświetlana na dodatkowym ekranie LCD z pewnością skutecznie przyciągnie uwagę dziecka.
http://www.youtube.com/watch#!v=CBf7O9VEFaw

***

Informacje o firmie Samsung Electronics
Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2008 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 96 miliardów USD. Firma zatrudnia około 164 000 pracowników w 179 oddziałach w 61 krajach i składa się z dwóch głównych działów: Digital Media&Communications i Device Solutions. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. Więcej informacji ona stronie www.samsung.pl.


Kontakt dla dziennikarzy:

Samsung Electronics Polska
Anna Koziarek:
Tel.: (22) 607 46 56
e-mail:

Agencja PR Partner of Promotion
Agata Kowalczyk: Account Executive
Tel.: (22) 858 74 58 wew. 68, 794 763 067
e-mail: