BIURO PRASOWE

Braun, 13.11.2009

Golarka Braun Serii 5 - dokładne golenie i nieskazitelnie gładka skóra


Piąta seria golarek BRAUN to połączenie niezwykłej technologii i nowego, atrakcyjnego designu. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym stanowi gwarancję dokładnego golenia i nieskazitelnie gładkiej skóry.
Nowoczesny mężczyzna wymaga od życia więcej. Chce nie tylko funkcjonalności, nowatorskich rozwiązań wizualnych, ale i precyzji w działaniu. Ceni elegancję, innowacyjność, solidność i właśnie tych cech poszukuje w produktach, których używa na co dzień. Chce, by jego samochód był szybki, a zarazem niezawodny, garnitur wygodny i elegancki, a golarka dokładna i o ciekawym wzornictwie.
W odpowiedzi na te potrzeby marka Braun przygotowała ulepszoną Serię 5 golarek elektrycznych, wzbogacając je o nowe rozwiązania technologiczne i designerskie. Ich wyjątkowe cechy gwarantują zniewalającą gładkość skóry i komfort golenia.

Podczas golenia na sucho frustrujące są opuszczone włoski, które leżąc płasko na skórze są trudne do schwytania przez golarkę. Nowy, opatentowany system PowerCombTM zaprojektowano tak, by podnosił i ucinał nawet płasko leżące włoski. System ten oparty jest na unikalnym, asymetrycznym trymerze ulokowanym pomiędzy dwiema foliami, z którymi tworzy zintegrowany potrójny system golący. Trymer poruszając się z szybkością 130 ruchów na sekundę wychwytuje i podnosi płasko leżące włoski, a znajdujące się pod nim ostrze ucina je. Dzięki temu skóra jest nieskazitelnie gładka już za pierwszym pociągnięciem.

Ruchoma głowica wygina się pod kątem 33o, co pozwala na dostosowanie się golarki do konturów twarzy, szczególnie w tak problematycznych miejscach jak obszary poniżej policzków i na linii brody. Regulacja czułości pracy głowicy pozwala dostosować poziom ruchów głowicy do indywidualnych potrzeb każdego mężczyzny.

Nowa, nowoczesna kolorystyka i rozbudowany wyświetlacz LED, który informuje o potrzebie ładowania golarki, poziomie naładowania i czystości - to niektóre z efektów starań projektantów marki Braun, by golarki Serii 5 były jeszcze atrakcyjniejsze dla męskiego oka.
Koniecznie trzeba też wspomnieć o bazie czyszcząco-ładującej Clean&Renew, dołączonej do najwyższego modelu serii - 590cc. Dzięki niej korzystanie z golarki staje się jeszcze przyjemniejsze. Wystarczy, że naciśniemy jeden przycisk, a golarka będzie czysta, nasmarowana, wysuszona, naładowana i gotowa do ponownego użycia.


Golarki Serii 5 dostępne są na polskim rynku w trzech modelach:

  • Seria 5 590 cc - wyposażona w system PowerCombTM z czterokierunkową, ruchomą głowicą golącą, ostrza Precision Comfort Blade, które tną dokładnie już za pierwszym pociągnięciem, bez uczucia szarpania. Posiada również bazę czyszczącą Clean&Renew, potrójny systemem golący z folią golącą SmartFoilTM, wyświetlacz LED. Golarkę dzięki wodoodpornej obudowie można myć pod bieżąca wodą. Zasilana jest akumulatorowo-sieciowo.

    Sugerowana cena detaliczna: 999 PLN

  • Seria 5 560 - z systemem PowerCombTM, ruchomą, czterokierunkową głowicą z regulacją czułości, potrójnym systemem golącym opartym na folii SmartFoilTM i ostrzach Precision Comfort Blade, wyświetlaczem z 4 diodami LED. Golarka posiada zasilanie akumulatorowo-sieciowe. Wodoodporna obudowa umożliwia mycie pod bieżącą wodą.

    Sugerowana cena detaliczna: 829 PLN

  • Seria 5 550 - posiada system PowerCombTM, ruchomą, czterokierunkową głowicę, potrójny systemem golący oparty na folii golącej SmartFoilTM z ostrzami Precision Comfort Blade. Dioda LED informuje o potrzebie ładowania oraz o naładowaniu baterii. Golarkę można myć pod bieżącą wodą. Zasilana jest akumulatorowo-sieciowo.

    Sugerowana cena detaliczna: 779 PLN

***

Dodatkowych informacji udziela:

Paulina Lubońska
Senior Account Executive
Partner od Promotion

22 858 74 58 wew. 106

Paulina Żuk
Account Executive
Partner od Promotion

22 858 74 58 wew. 107