BIURO PRASOWE

Union Investment TFI, 27.11.2009

UniFundusze.pl - wejdź do akcji przez Internet


Union Investment TFI uruchomiło internetową platformę do zawierania umów na inwestowanie w fundusze online. Towarzystwo postawiło na wygodę klientów - zawarcie umowy odbywa się bez wychodzenia z domu. Klient wypełnia wniosek na stronie internetowej, a umowę bezpłatnie dostarcza mu kurier w uzgodnionym terminie. Dodatkowo, wszystkie operacje na nowo otwartych rejestrach są zwolnione z opłat.
Nowa platforma jest dostępna pod adresem http://unifundusze.pl/public/index?ref=2011. Chcąc otworzyć rejestr, wystarczy wypełnić wniosek Online i czekać na telefon od kuriera, który w uzgodnionym z klientem terminie dostarczy umowę do podpisu. Kolejnym krokiem jest aktywacja umowy na inwestowanie przez Internet oraz internetowe składanie zleceń.

- Oprócz wygody, jaką daje możliwość zawarcia umowy online, naszą platformę wyróżnia "zasada 3B", czyli: bez prowizji, bezpośrednio, bezpiecznie - mówi Agnieszka Padzik-Wołos, Zastępca Dyrektora ds. Marketingu i Komunikacji, odpowiedzialna za projekt w Union Investment TFI. - Dużym atutem naszej oferty - oprócz rzeczywistego zawarcia umowy za pośrednictwem Internetu - jest brak prowizji za nabycia oraz zamiany / konwersje, dokonywane na nowych rejestrach internetowych. Dodatkowo, internetowi klienci towarzystwa otrzymają wsparcie ze strony naszego Centrum ds. Relacji z Klientami. Będą również bezpośrednio otrzymywać informacje rynkowe, przygotowywane przez naszych specjalistów.
Bezpieczeństwo danych przesyłanych przez inwestorów za pośrednictwem platformy zapewniamy poprzez klucze szyfrowania oraz dedykowaną politykę prywatności uczestników w tym zakresie."
- podsumowuje Agnieszka Padzik-Wołos.

***

Union Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. od ponad 21 lat oferuje najwyższej jakości rozwiązania finansowe inwestorom indywidualnym (w zakresie funduszy inwestycyjnych, portfeli asset management, a także produktów systematycznego oszczędzania) oraz instytucjom (w zakresie zarządzania płynnością firmy, asset management, tworzenia dedykowanych produktów). Towarzystwo wielokrotnie nagradzane było za osiągane wyniki zarządzania, w tym – jako jedyne – 13-krotnie stawało na podium najstarszego rankingu funduszy inwestycyjnych w Polsce, przygotowywanego przez Rzeczpospolitą i Analizy Online. Więcej informacji na stronie www.union-investment.pl

Dodatkowych informacji udzielają:

Union Investment TFI S.A.
Aneta Kosior, Manager ds. Marketingu i Komunikacji
tel. (22) 449 04 45

Partner of Promotion
Biuro Prasowe Union Investment TFI
Marcin Gliński, Senior Account Executive
Tel. (22) 858 74 58 w. 71,