BIURO PRASOWE

Samsung Electronics Polska, 23.11.2009

Mikrofalówka dla kuchni z charakterem - Samsung przedstawia nietuzinkową kuchenkę z kwiatowym wzorem


Kuchenka mikrofalowa to nie tylko sposób na błyskawiczne i zdrowe posiłki. W bogatej ofercie wielofunkcyjnych urządzeń firmy Samsung znalazła się elegancka czarna mikrofalówka MUSE FLOWER ze stylowym roślinnym wzorem, która stanie się ważnym elementem wystroju kuchni. Dyskretny zarys kwiatów umieszczony na jej froncie to propozycja dla indywidualistów, którzy lubią otaczać się wyjątkowymi, pięknymi przedmiotami, nie rezygnując z ich funkcjonalności.
Mikrofalówka MUSE FLOWER to sprzęt z najwyższej półki o pojemności 20 litrów i mocy 750W. Nie tylko podgrzejesz w niej posiłek, ale też możesz grillować z mocą 950W, gotować używając rozbudowanych trybów i zaawansowanych funkcji automatycznych, błyskawicznie rozmrażać oraz przygotowywać idealnie chrupkie potrawy na specjalnym talerzu Crusty. Twoje wątpliwości związane z niedokładnym podgrzewaniem potraw w mikrofalówkach rozwieje unikatowy system TDS. Dwie dodatkowe anteny emitujące fale sprawią, że potrawy przyrządzone w Twojej mikrofalówce będą zawsze ciepłe na całej powierzchni.

Dzięki niezwykłemu wzornictwu łączącemu elegancką czerń z fantazyjnym kwiatowym wzorem, ta mikrofalówka będzie wzbudzać podziw nawet wtedy, gdy będzie wyłączona. Samsung ubrał swój sprzęt w elegancką kreację, wierząc że Twoja kuchnia to wyjątkowe miejsce, które zasługuje na specjalną oprawę.

MUSE FLOWER GW76NT-BP
pojemność 20L
sterowanie elektroniczne (przyciski Typu Tact)
moc: mikrofal 750W, grilla 950W
6 poziomów mocy mikrofali, grill, 3 poziomy trybu kombinowanego
TDS - unikatowy system dystrybucji mikrofal z dwiema dodatkowymi antenami
szybkie rozmrażanie Auto Rapid Defrost (4 programy)
automatyczne programy podgrzewania i gotowania Auto Reheat/Cook (5 programów)
opiekanie "na chrupko" za pomocą talerza Crusty
blokada kuchenki Child Lock
zegar czasu rzeczywistego i czasu pracy (99 min.)
wyłączenie sygnalizacji dźwiękowej
wnętrze epoksydowe
wymiary (SxWxG): 489 x 275 x 410
waga: 13,5 kg
kolor: czarny ze wzorem kwiatowym


Ceny detaliczne:

Samsung MUSE FLOWER GW76NT-BP: 499,-

www.samsung.pl

***

Informacje o firmie Samsung Electronics
Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2008 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 96 miliardów USD. Firma zatrudnia około 164 000 pracowników w 179 oddziałach w 61 krajach i składa się z dwóch głównych działów: Digital Media&Communications i Device Solutions. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. Więcej informacji ona stronie www.samsung.pl.


Kontakt dla dziennikarzy:

Samsung Electronics Polska
Anna Koziarek:
Tel.: (22) 607 46 56
e-mail:

Agencja PR Partner of Promotion
Agata Kowalczyk: Account Executive
Tel.: (22) 858 74 58 wew. 68, 794 763 067
e-mail: