BIURO PRASOWE

Motorola, 14.10.2009

Luksus i kunszt zdobiony złotem i diamentami - Motorola AURA(tm) Diamond Edition


Esencja luksusu i kunsztu oraz zaawansowanej technologii - oto nowy klejnot z kolekcji AURA.
WARSZAWA - 14 października 2009 - Motorola zaprezentowała dzisiaj wyjątkowy telefon - AURA(tm) Diamond Edition. Ta luksusowa komórka stanowi doskonałe połączenie 18-karatowego złota, 34 diamentów i soczewki chroniącej wyświetlacz wykonanej z szafirowego szkła.

AURA Diamond Edition reprezentuje inżynieryjną doskonałość modelu AURA oraz kunszt artystów i mistrzów najwyższej klasy rzemiosła, który został wzbogacony luksusowymi, drogocennymi metalami i kamieniami szlachetnymi.

Pokryty 18-karatowym złotem telefon został ozdobiony 30 olśniewającymi, okrągłymi diamentami, osadzonymi w błyszczących łukach znajdujących się wokół okrągłego wyświetlacza.

Aluminiową klawiaturę wykończono elementami w kolorze Café Brown. Główną ozdobą klawiatury jest klawisz nawigacyjny wykonany z 18 karatowego złota, w którym osadzono cztery diamenty.

Idealnie okrągły wyświetlacz telefonu, jest chroniony soczewką wykonaną z 62-karatowego szkła szafirowego - jednego z najbardziej odpornych na zarysowania materiałów na Ziemi. Podczas tworzenia chemicznie trawionej i rzeźbionej obudowy wykorzystano takie same ochronne pokrycie jakie stosuje się w luksusowych zegarkach. To wszystko czyni telefon AURA Diamond Edition równie trwałym, co pięknym.

Każdy telefon Motoroli z kolekcji AURA przywołuje na myśl luksusowe zegarki. Okrągły, ciekłokrystaliczny ekran wyświetla 16 milionów kolorów w rozdzielczości 300 dpi. Wnętrze telefonu skrywa w sobie istny cud inżynierii. Składająca się z ponad 700 elementów, w tym szwajcarskich łożysk, AURA Diamond Edition to idealne połączenie technologii i pięknego wyglądu.

Dostępność
AURA Diamond Edition będzie dostępna w Polsce od listopada 2009 roku. Więcej informacji na stronie www.motorola.com

***

Kontakty dla mediów:
Małgorzata Matusiewicz
Motorola
+48 22 606 04 50


Agnieszka Józefowicz
+48 22 858 74 58 wew. 49


MOTOROLA i stylizowane logo M są zarejestrowane w amerykańskim Urzędzie Patentowym i Znaków Towarowych. Znak towarowy Bluetooth należy do jego właścicieli i jest wykorzystywany przez firmę Motorola na podstawie udzielonej licencji. Android, Google, Google Maps, Google Latitude, Google Mail, YouTube, iGoogle, Android Market i Google Talk są znakami towarowymi Google inc. Wszystkie inne nazwy produktów i usług należą do ich odpowiednich właścicieli. © 2009 Motorola, Inc.