BIURO PRASOWE

Logitech, 14.10.2009

Logitech(r) Notebook Kit MK605


Logitech Notebook Kit MK605 to zestaw akcesoriów umożliwiających wygodną pracę z notebookiem. Bez względu na to, czy używasz laptopa w pracy czy w domu, Logitech Notebook Kit MK605 gwarantuje pełen komfort obsługi komputera.
W skład kompletu wchodzą bezprzewodowa mysz laserowa, bezprzewodowa, kompaktowa klawiatura oraz podstawka z regulowanym kątem nachylenia, umożliwiająca ustawienie notebooka na odpowiedniej wysokości, zgodnie z indywidualnymi preferencjami użytkownika. Zestaw wyposażono także w najnowszy nano-odbiornik USB Logitech Unifying receiver, obsługujący jednocześnie mysz oraz klawiaturę. Z urządzeniem można sparować w sumie aż sześć kompatybilnych akcesoriów oferowanych przez Logitech.

Zalety
  • Modułowa konstrukcja umożliwia korzystanie z elementów zestawu stosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika, zapewniając komfort pracy z notebookiem, bez względu na miejsce.
  • Bezprzewodowa laserowa mysz gwarantuje precyzyjne śledzenie ruchu kursora.
  • Podstawka pod notebooka z regulowanym kątem nachylenia umożliwia ustawienie ekranu komputera na jednej z trzech wysokości, zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika.
  • Bezprzewodowa, kompaktowa klawiatura oferuje pełen komfort pracy dzięki pełnowymiarowym klawiszom, obejmującym numeryczny pad.
  • Nano-odbiornik Logitech Unifying receiver można na stałe pozostawić podłączony do notebooka, nawet w czasie podróży. Dzięki temu akcesoria wchodzące w skład zestawu są zawsze gotowe do pracy. Logitech Unifying receiver umożliwia sparowanie w sumie aż sześciu kompatybilnych myszy i klawiatur oferowanych przez Logitech.

Wymagania systemowe
  • Komputer PC z systemem operacyjnym Windows(r) XP, Windows Vista(r) lub Windows(r) 7
  • 1 port USB
  • Połączenie z internetem

Specyfikacja produktu
  • Podstawka dedykowana komputerom z ekranem o przekątnej do 15,6 cala.

Gwarancja
  • Trzyletnia, ograniczona


Dostępność:
listopad 2009, www.logitech.pl

Cena: 339 PLN

***

Logitech - informacje
Logitech jest światowym liderem w dziedzinie produktów służących cyfrowej rozrywce.
Od urządzeń komputerowych, przez domową rozrywkę, po platformy komunikacyjne, Logitech oferuje sprzęt i oprogramowanie umożliwiające nawigację w świecie cyfrowej rozrywki - muzyki, wideo, gier, mediów społeczościowych czy komunikacji przez Internet. Tworzone przez Logitech rozwiązania pozwalają również w pełni korzystać z nawigacji cyfrowej, zarządzać bezpieczeństwem oraz sterować domowymi urządzeniami. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SWX (LOGN) oraz w Stanach Zjednoczonych na Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Kontakt dla mediów:
Krzysztof Machnicki, Logitech: +48(22)8448278
()

Tomasz Cichocki, Partner of Promotion: +48(22)8587458#51
()