BIURO PRASOWE

Volkswagen Bank, 01.07.2009

Konto e-direct - jednym z trzech najlepszych kont internetowych!


W rankingu kont internetowych przygotowanym przez Gazetę Prawną i firmę Open Finance z 29 czerwca br., konto osobiste Volkswagen Bank direct zostało wskazane jako jedno z trzech najlepszych w Polsce. Ranking potwierdził, że jest to jedno z najatrakcyjniejszych kont internetowych na rynku!
"Do końca lipca jego klienci [Volkswagen Bank direct] nie płacą za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkowo, posiadacz takiego konta jest ubezpieczony od nieuprawnionego użycia karty poniżej 150 euro i kradzieży pobranych pieniędzy z bankomatu (do 2000 zł)" - pisze Mateusz Ostrowski z Open Finance, doceniając również atrakcyjny limit kredytowy w koncie oprocentowany w wysokości 11,95%.

Konto e-direct to jedno z najlepszych kont na rynku. Volkswagen Bank direct nie pobiera opłat ani za prowadzenie, ani za przelewy przez internet. Posiadacz Konta e-direct bezpłatnie otrzymuje kartę VISA.
Nie ponosi żadnej opłaty za używanie (ani nieużywanie) karty. Dzięki niej ma dostęp do wszystkich bankomatów w kraju (ponad 13 500) i możliwość wygodnej (także bezpłatnej) wypłaty gotówki bez szukania urządzenia w konkretnej sieci. Klienci mogą także korzystać z atrakcyjnego limitu kredytowego w koncie (do 50 000 zł).

Więcej informacji na temat Konta e-direct: http://www.vwbankdirect.pl/KontoEdirect.html

***

Informacje o Volkswagen Bank Polska S.A.:

Volkswagen Bank Polska został utworzony na początku 1998 roku. Działalność operacyjną rozpoczął 30 lipca 1998 roku, po otrzymaniu licencji bankowej od Narodowego Banku Polskiego. Kapitał zakładowy banku wynosi 54, 5 mln PLN. Volkswagen Bank Polska wchodzi w skład Volkswagen Financial Services AG oraz Kulczyk Pon Investment B.V. Volkswagen Bank Polska posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie finansowania pojazdów na rynku europejskim i specjalizuje się w obsłudze Klientów kupujących samochody na kredyt. Klientami banku, są osoby kupujące na kredyt samochody marek Volkswagen, Audi, SEAT lub Škoda. Więcej informacji: www.vwbank.pl.

Informacje o Volkswagen Bank direct:

Volkswagen Bank direct oferuje usługi bankowości bezpośredniej na polskim rynku od kwietnia 2001 roku. Oferta banku dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorców obejmuje m.in. rachunki oszczędnościowe i oszczędnościowo-rozliczeniowe, lokaty terminowe, karty płatnicze, kredyty gotówkowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia indywidualne. Kompleksowa obsługa Klientów odbywa się przez Internet i telefon. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii bank gwarantuje Klientom profesjonalną obsługę oraz najwyższy standard bezpieczeństwa wszelkich transakcji. Bank nie ponosi kosztów związanych z zakładaniem i utrzymaniem sieci oddziałów i dzięki temu może zaoferować Klientom wyjątkowo atrakcyjne warunki prowadzenia rachunków.

Od początku działalności Bank przywiązuje dużą wagę do przejrzystej prezentacji oferty i warunków finansowych dla Klientów.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Daniel Woubishet, tel. 22 858 74 58
e-mail:

Volkswagen Bank direct
Ewa Boguszewska, tel. (22) 538 78 71
e-mail: