BIURO PRASOWE

Martini, 01.07.2009

Gwiazdy Top Trendów w Martini Terrazza


Martini Terrazza stała się jednym z ulubionych miejsc spotkań gwiazd, które przybyły do Sopotu na festiwal Top Trendy 2009. Mieszczące się przy słynnym "Monciaku" ekskluzywne miejsce sygnowane logo Martini tętniło życiem niemal przez całą dobę.
W ciągu dnia, przed wieczornymi koncertami w Martini Terrazza odpoczywały takie osobistości jak: aktorka i piosenkarka Karolina Nowakowska, piosenkarz Wojciech Gąsowski, kompozytorzy Ryszard Poznakowski i Filip Siejka, prezenterka telewizyjna Zofia Czernicka, aktor Robert Moskwa, były piłkarz reprezentacji Polski Tomasz Iwan, czy dziennikarz i prezenter telewizyjny Vito Casetti.

Obecność gwiazd w Martini Terrazza nie umknęła także uwadze reporterów. W ogródku Martini swoich wywiadów udzielili m.in. kompozytor Piotr Rubik oraz zespół Feel. Zabawa w stylu Martini trwała w Terrazza również w czasie after party organizowanych po koncertach Top Trendów. Wśród gości wieczornych przyjęć można było spotkać m.in.: piosenkarkę Anię Dąbrowską, prezentera telewizyjnego Miśka Koterskiego, parę dziennikarzy Michaela Moritza z żoną Pauliną Młynarską, kompozytora Adama Sztabę, prezentera telewizyjnego Macieja Dowbora, aktorkę Patricię Kazadi czy prezenterkę telewizyjną Agnieszkę Popielewicz.

W czasie imprezy zorganizowanej w sobotnią noc gościom Martini Terrazza towarzyszyła muzyka na żywo w wykonaniu Rafała Brzozowskiego, wokalisty zespołu Mono. Występ przekształcił się w "jam session". Do artysty dołączyli piosenkarze Karolina Nowakowska, Adam Chamski oraz Sławek Uniatowski. Muzycy wspólnie wykonali covery przebojów takich gwiazd jak Frank Sinatra i Michael Jackson.

MARTINI(r) Terrazza
Martini Terrazza będzie otwarta w Sopocie do końca sezonu letniego. Ekskluzywny ogródek sygnowany logo Martini mieści się przy ul. Bohaterów Monte Casino. Jest to pierwsza Martini

Terrazza w Polsce.
Idea Martini Terrazza narodziła się po II Wojnie Światowej. Pierwsza powstała w 1948 r. w Paryżu, na ostatnim piętrze budynku mieszczącego się przy Polach Elizejskich 52. Dziś Martini Terrazza można znaleźć w najbardziej prestiżowych miejscach na całym świecie, m.in. Cannes, Monaco, Mediolanie, Atenach, Londynie, Paryżu, a teraz także w Sopocie.

Cechą charakterystyczną Martini Terrazza jest wyjątkowa atmosfera. Tu rozkoszując się niepowtarzalnym smakiem cocktaili na bazie Martini, można spędzić czas na towarzyskich rozmowach oraz dobrej zabawie we włoskim stylu. Miejsce wyróżnia się także nowoczesnym włoskim designem. Wystrój utrzymany jest w charakterystycznych kolorach marki Martini: białym, złotym, czerwony oraz czarnym.

Bądź odpowiedzialny - piłeś, nie prowadź!

***

MARTINI(r)

MARTINI(r) to znana na całym świecie włoska marka premium należąca do portfolio Bacardi-Martini. MARTINI(r) to nazwa zastrzeżona dla markowych wermutów. Wielokrotnie nagradzane produkty MARTINI(r) swój niepowtarzalny charakter zawdzięczają wyjątkowej kompozycji aromatów i smaków najszlachetniejszych roślin występujących w przyrodzie.
Od blisko 150 lat MARTINI(r) należy do grona czołowych światowych producentów napojów alkoholowych.
Więcej na stronie www.martini.com

Kontakt dla prasy:

Marta Kopcik
Account Director

tel. 22 858 74 58 wew. 42

Agata Kowalczyk
Account Executive

tel. 22 858 74 58 wew. 68