BIURO PRASOWE

Logitech, 08.07.2009

Hity Muzodajni z głośników Logitech! Zainwestuj w jakość dźwięku i odśwież swoją kolekcję muzyczną!


Dostępna w sieci Plus Muzodajnia.pl oraz firma Logitech uruchomiły wyjątkową promocję dla miłośników dobrego brzmienia muzycznego. Wraz z kupionym specjalnym zestawem głośników Logitech klienci otrzymają unikalny kod upoważniający do pobrania 25 utworów z Muzodajni oraz link do serwisu getsound.pl, w którym można znaleźć informacje na temat optymalnego rozstawienia głośników. Wybrane modele głośników w specjalnie obrandowanych pudełkach oferowane są przez najpopularniejsze sklepy z elektroniką użytkową.
W okresie od 1 lipca 2009 r. do odwołania wystarczy zakupić promocyjny zestaw głośników Logitech, wejść na stronę www.muzodajnia.pl, założyć konto w serwisie i po zalogowaniu wpisać w wyznaczonym polu jednorazowy kod z ulotki/zdrapki, dostarczonej wraz z głośnikami. Użytkownicy Muzodajni posiadający już konto w serwisie muszą jedynie zalogować się i w panelu zarządzania kontem serwisu odnaleźć pole, w którym należy wpisać kod z ulotki/zdrapki otrzymanej wraz z głośnikami.

"Dzięki naszej promocji nowi użytkownicy głośników Logitech mogą przetestować ich brzmienie, pobierając za darmo dowolne 25 hitów z Muzodajni - powiedział Piotr Turek, kierownik projektu w Polkomtel S.A. - Muzodajnia daje dostęp do najnowszych hitów z list przebojów, ale też do olbrzymiej bazy utworów legend przeróżnych gatunków muzyki, od popu, hip-hopu i rocka, po jazz, muzykę klasyczną, a nawet country. Muzyka dostępna jest nie tylko w formacie mp3, dzięki czemu istnieje możliwość dokładnego sprawdzenia możliwości brzmieniowych głośników firmy Logitech."

"Komputery już dawno przestały służyć nam jedynie do pracy, coraz częściej znajdziemy je w salonie, w którym pełnią rolę odtwarzacza DVD lub zestawu Hi-Fi. Podobnie zmieniają się również funkcje głośników komputerowych, które stają się coraz bardziej wyspecjalizowane i dopasowane do konkretnych potrzeb użytkowników. W naszej ofercie znajdują się głośniki dedykowane grom, słuchaniu muzyki i oglądaniu filmów oraz kompaktowe rozwiązania przeznaczone dla notebooków" - powiedział Krzysztof Machnicki, Regional Marketing Manager w firmie Logitech.

* * *

Muzodajnia to największy w Polsce serwis internetowy oferujący setki tysięcy legalnych utworów na komórkę i komputer. Udostępniony przez sieć Plus serwis oferuje szeroki wybór gatunków muzycznych, premierowe utwory polskich wykonawców, a także najświeższe informacje z rynku muzycznego. W ramach abonamentu w Plusie z Muzodajni można ściągać piosenki prosto na komputer i komórkę. W serwisie dostępne są utwory największych gwiazd muzyki, aktualne hity, ale i evergreeny, a po przeliczeniu płatności za dostęp do Muzodajni może okazać się, że za jeden utwór klient płaci zaledwie 8 groszy za sztukę.

Przy ściąganiu muzyki na telefon nie są pobierane żadne opłaty za transfer danych. Serwis dostępny jest także dla klientów innych sieci komórkowych.

***

Logitech - informacje
Logitech jest światowym liderem w dziedzinie produktów służących cyfrowej rozrywce.
Od urządzeń komputerowych, przez domową rozrywkę, po platformy komunikacyjne, Logitech oferuje sprzęt i oprogramowanie umożliwiające nawigację w świecie cyfrowej rozrywki - muzyki, wideo, gier, mediów społeczościowych czy komunikacji przez Internet. Tworzone przez Logitech rozwiązania pozwalają również w pełni korzystać z nawigacji cyfrowej, zarządzać bezpieczeństwem oraz sterować domowymi urządzeniami. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SWX (LOGN) oraz w Stanach Zjednoczonych na Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Kontakt dla mediów:
Krzysztof Machnicki, Logitech: +48(22)8448278
()

Tomasz Cichocki, Partner of Promotion: +48(22)8587458#51
()