BIURO PRASOWE

Bacardi, 16.06.2009

Mojito Mix&Play - Weź udział w konkursie, zmiksuj klip - wygraj imprezę


15 czerwca ruszył konkurs na najlepszy imprezowy klip w rytmach mojito - Mojito Mix&Play. Jeśli już nie możesz doczekać się weekendu, jeśli już od poniedziałku planujesz następną imprezę, to jesteś osobą, która nie może przegapić takiej okazji. Weź udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest impreza w klubie, zorganizowana specjalnie dla Ciebie i Twoich znajomych.
Wystarczy, że przejrzysz zdjęcia z ostatnich imprez, wejdziesz na stronę www.mojito.pl, wrzucisz je do zakładki "Twoje zdjęcia" i krok po kroku stworzysz swój własny projekt. To łatwiejsze niż myślisz! Na stronie konkursu znajdziesz specjalną aplikację, która w bardzo prosty sposób pozwoli Ci zmontować świetny klip.

Jeśli Twoja praca okaże się najlepsza Ty i Twoi przyjaciele spędzicie niezapomnianą noc na imprezie w najpopularniejszym klubie w wybranym mieście. Specjalnie dla Was stworzony zostanie profesjonalny VIP room z osobistymi hostessami i barmanami serwującymi najlepsze mojito.

Konkurs Mojito Mix&Play podzielony jest na trzy etapy. Po zamknięciu każdego
z nich, uruchamiana będzie galeria ze wszystkimi zgłoszonymi klipami, które następnie oceni jury w składzie: Szymon Rogiński (uznany fotograf), Joanna Rechnio (reżyser filmów i teledysków), Kuba Łubniewski (operator filmowy, reżyser teledysków). Jury w każdym etapie wybierze najciekawszy klip i zwycięzcę głównej nagrody.

Nagrodą za drugie i trzecie miejsce jest zestaw do zorganizowania domowej imprezy w rytmach mojito: odtwarzacz mp3 Sony Rolly black, trzy butelki rumu Bacardi Superior oraz zestaw sprzętu barware (pojemnik na lód, shaker, muddler, zestaw 6 szklanek). Dodatkowo autor klipu, który uzyska największą liczbę ciekawych komentarzy, otrzyma odtwarzacz mp3 Sony Rolly black.

Masz już pomysł? Wejdź na stronę www.mojito.pl i zacznij miksować.

Harmonogram konkursu:

I etap: 15 czerwca - 5 lipca, podsumowanie 9 lipca
II etap: 5 lipca - 26 lipca, podsumowanie 30 lipca
III etap: 26 lipca - 16 sierpnia, podsumowanie 20 sierpnia

***

Bacardi(r)

Bacardi to najbardziej znana marka z portfolio Grupy Bacardi-Martini. Nazwa jest zastrzeżona dla najprzedniejszych destylatów z trzciny cukrowej - rumów. Marka jest obecnie liderem na rynku rumów, od dłuższego czasu jest też jednym z najlepiej sprzedających się produktów alkoholowych na świecie. Sprzedawany w ponad 180 krajach rum Bacardi cechują wysoka jakość, tradycja, oryginalność i wyśmienity smak. Markę stworzył Don Facundo Bacardi, w 1862 roku. Gładki, lekki, biały rum stał się prawdziwym hitem. Jest podstawą najpopularniejszych na świeciei ulubionych drinków konsumentów - Bacardi z Colą Original Cuba Libre (Bacardi, cola i limonka) oraz Bacardi Mojito The Original i Bacardi Daiquiri.

Kontakt dla mediów:

Marta Kopcik
Account Director

tel. 22 858 74 58 wew. 42

Agata Kowalczyk
Account Executive

tel. 22 858 74 58 wew. 68