BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 10.06.2009

Odwiedź łódzką Manufakturę i zagraj w The Sims(tm)3!


W najbliższy weekend, 12-14 czerwca, simowe miasteczko z najpopularniejszą grą symulacyjną na świecie, zawita do Łodzi, a wraz z nim wiele atrakcji dla całej rodziny.
Nowa odsłona kultowej gry The Sims pojawiła się na polskim rynku 5 czerwca, a już teraz wszyscy łodzianie będą mieli okazję poznać wirtualny świat Simów, grając w The Sims 3 na jednym z laptopów SONY VAIO. Oprócz "Simów" w Centrum Handlowym Manufaktura czekają inne liczne atrakcje, takie jak: ścianka do zdjęć, tatuaże z henny, specjalna simowa gra Twister. Osoby, które kupią grę The Sims 3 i zachowają paragon, będą mogły wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są laptopy SONY VAIO.

Gra The Sims 3 bije w Polsce rekordy popularności. W trzeciej części fani mogą stworzyć swojego Sima "od podstaw", decydując nawet o kolorze jego skóry czy pieprzykach na twarzy. A kiedy już powstanie wymarzony Sim, pozostaje jedynie odkrycie zakamarków simowego miasta Sunset Valley.

Gra w polskiej wersji językowej (napisy) została wydana na komputery PC, MAC oraz telefony komórkowe. W języku angielskim zagramy w nią na urządzeniach iPhone i iPod Touch. Gra w wersji PC jest także dostępna w systemie elektronicznej dystrybucji EA Store na www.eastore.pl. Więcej informacji na temat The Sims 3 znajduje się na stronie pl.thesims3.com.

Partnerami pokazów gry w galeriach handlowych są Sony Poland Sp. z o. o. oraz empik.

Trasa miasteczka The Sims 3 (pozostałe miasta):
  • 19-21 czerwca: Centrum Handlowe-Rozrywkowe Lublin Plaza - Lublin
  • 26-28 czerwca: Centrum Handlowe Galeria Bałtycka - Gdańsk


***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: