BIURO PRASOWE

Motorola, 04.06.2009

Najlepszy prezent na Dzień Ojca dla taty, który ma już wszystko - AURA - Motorola prezentuje idealny prezent na Dzień Ojca


WARSZAWA - 4 czerwca 2009 r. - Ojcom najtrudniej sprawia się prezenty. Jeśli wydaje ci się, że twój tata posiada już wszystko, a ponadto lubi odrobinę luksusu, Motorola przygotowała dla niego idealny prezent na Dzień Ojca. Zaprojektowany z techniczną precyzją telefon AURA będzie doskonałym podarunkiem dla każdego ojca z wyszukanym gustem.
Zainspirowany ponadczasowym wyglądem luksusowych zegarków, model AURA jest unikatowym telefonem, który przełamuje konwencje i określa na nowo pojęcie artyzmu w tworzeniu telefonów komórkowych.

AURA posiada okrągły, wyświetlający aż 16 milionów kolorów w rozdzielczości 300 dpi ekran. Oznacza to jakość obrazu porównywalną z najwyższej jakości cyfrowymi zdjęciami. Dodatkowo dla ochrony przed mało uważnymi ojcami, wyświetlacz jest chroniony 62 karatową soczewką wykonaną z szafirowego szkła, jednego z najbardziej odpornych na zarysowania materiałów na świecie. Proces wykonania obudowy ze stali nierdzewnej zajmuje prawie dwa tygodnie, podczas którego jest ona rzeźbiona, chemicznie trawiona i polerowana. Telefon składa się z ponad 700 precyzyjnie zamontowanych części. Dzięki zastosowaniu technologii CrystalTalk, która gwarantuje wyraźny dźwięk rozmowy nawet w głośnym otoczeniu, tata nie będzie miał problemów z usłyszeniem co do niego mówisz.

AURA jest dostępna w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 6999 złotych brutto. Więcej informacji na stronie: www.motorola.com/AURA

***

Kontakty dla mediów:
Małgorzata Matusiewicz
Motorola
+48 22 606 04 50


Agnieszka Józefowicz
+48 22 858 74 58 wew. 49


MOTOROLA i stylizowane logo M są zarejestrowane w amerykańskim Urzędzie Patentowym i Znaków Towarowych. Znak towarowy Bluetooth należy do jego właścicieli i jest wykorzystywany przez firmę Motorola na podstawie udzielonej licencji. Android, Google, Google Maps, Google Latitude, Google Mail, YouTube, iGoogle, Android Market i Google Talk są znakami towarowymi Google inc. Wszystkie inne nazwy produktów i usług należą do ich odpowiednich właścicieli. © 2009 Motorola, Inc.