BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 08.06.2009

Agnieszka Chylińska i Simy odwiedziły warszawską Arkadię!


W miniony piątek miała miejsce premiera The Sims 3. Z tej okazji, 6 czerwca, gościem specjalnym miasteczka simowego, które stanęło w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie, była Agnieszka Chylińska - największa fanka The Sims.
Przez cały premierowy weekend w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia otwarte było miasteczko simowe. Wszyscy odwiedzający mogli zagrać w trzecią odsłonę The Sims, sfotografować się na tle specjalnie przygotowanej ścianki z wirtualnymi bohaterami, zrobić sobie tatuaż, pograć w grę Twister oraz wziąć udział w licznych zabawach i konkursach z nagrodami.

Punktem kulminacyjnym premierowej prezentacji The Sims 3 było wystąpienie Agnieszki Chylińskiej, która spotkała się z fanami gry w simowym miasteczku w sobotę o godzinie 16:00. Polska gwiazda jest wielką fanką całej serii już od 10 lat. Najnowszą, trzecią część miała okazję przetestować jako pierwsza w Polsce. Agnieszka podjechała samochodem pod wejście główne do centrum handlowego, gdzie czekał na nią tłum fanów serii The Sims. Agnieszka, na specjalnie przygotowanej scenie, opowiedziała o swojej przygodzie z grą, zaprezentowała trzecią odsłonę wirtualnej symulacji życia oraz przedstawiła efekty swojej dotychczasowej, kilkutygodniowej zabawy z The Sims 3. Wszyscy, którzy mieli przy sobie egzemplarz gry, dostali autograf wokalistki.

Seria The Sims to wirtualna symulacja życia, która cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Trzecia część serii pozwala na tworzenie postaci z bardzo dużą precyzją i nadawanie im wielu cech charakteru. Interakcje między Simami są rozbudowane jak nigdy dotąd. Dodatkowo gra daje możliwość tworzenia własnych filmów na silniku gry i udostępniania ich innym w sieci. Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej (napisy) na komputery PC, MAC oraz na telefony komórkowe. W języku angielskim wszyscy mogą zagrać w nią na urządzeniach iPhone i iPod Touch. Gra w wersji PC dostępna jest również w systemie elektronicznej dystrybucji EA Store na www.eastore.pl. Więcej informacji na temat The Sims 3 znajduje się na stronie pl.thesims3.com.

Partnerami pokazów gry w galeriach handlowych są Sony Poland Sp. z o. o. oraz empik.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: