BIURO PRASOWE

Union Investment TFI, 05.06.2009

Fotoreporter i zarządzający funduszami - tak różni, a tak podobni


Od 8 czerwca do 1 lipca 2009 r. w Złotych Tarasach w Warszawie będzie można obejrzeć najlepsze zdjęcia wybrane w konkursie Word Press Photo 2009. Nieprzypadkowo sponsorem głównym wydarzenia jest Union Investment TFI.
Word Press Photo to obecnie największy na świecie konkurs fotografii prasowej. W tegorocznej edycji wzięło udział 5600 fotoreporterów reprezentujących 124 kraje na całym świecie, którzy nadesłali ponad 96000 zdjęć. Jury nie miało więc łatwego zadania, aby wybrać 64 najlepszych autorów.

- Wbrew pozorom fotoreporterzy i zarządzających funduszami mają ze sobą wiele wspólnego. Zarządzanie inwestycjami wymaga równie aktywnej uwagi zarządzającego jak obserwowanie bieżących wydarzeń przez fotoreportera i naciśnięcie spustu migawki w odpowiednim momencie - mówi Anna Filipowska, Senior Marketing Manager Union Investment TFI. - Osiągnięcie przez nich wybitnych wyników wymaga równie jakościowo doskonałego warsztatu - dodaje Anna Filipowska.

W tym roku w Warszawie wystawa pokonkursowa obędzie się w CH Złote Tarasy. Dzięki obecności sponsora po raz pierwszy będzie można ją obejrzeć za darmo, co pozwoli większej liczbie chętnych odwiedzić wystawę. - Zdecydowaliśmy się na sponsorowanie tego wydarzenia, ponieważ chcemy podkreślić, że Union Investment TFI jest na czasie ze wszystkimi możliwościami inwestycyjnymi dla swoich klientów i przybliża im możliwości inwestycyjne z różnych perspektyw. Tak jak fotografia prasowa pokazuje otaczający nas świat oczami różnych ludzi - dodaje Anna Filipowska.

***

Union Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. od ponad 21 lat oferuje najwyższej jakości rozwiązania finansowe inwestorom indywidualnym (w zakresie funduszy inwestycyjnych, portfeli asset management, a także produktów systematycznego oszczędzania) oraz instytucjom (w zakresie zarządzania płynnością firmy, asset management, tworzenia dedykowanych produktów). Towarzystwo wielokrotnie nagradzane było za osiągane wyniki zarządzania, w tym – jako jedyne – 13-krotnie stawało na podium najstarszego rankingu funduszy inwestycyjnych w Polsce, przygotowywanego przez Rzeczpospolitą i Analizy Online. Więcej informacji na stronie www.union-investment.pl

Dodatkowych informacji udzielają:

Union Investment TFI S.A.
Aneta Kosior, Manager ds. Marketingu i Komunikacji
tel. (22) 449 04 45

Partner of Promotion
Biuro Prasowe Union Investment TFI
Marcin Gliński, Senior Account Executive
Tel. (22) 858 74 58 w. 71,