BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 01.06.2009

Przyjdź do Arkadii w weekend 5-7 czerwca i zagraj w The Sims(tm) 3!


Już w przyszły piątek debiutuje gra The Sims 3. Będzie to największa premiera w historii gier komputerowych w Polsce. Dzień później w simowym miasteczku w Arkadii zagra w "Simy" ambasadorka gry - Agnieszka Chylińska.
W sobotę 6 czerwca około godziny 16.00 wokalistka rockowa Agnieszka Chylińska odwiedzi miasteczko simowe w Arkadii w Warszawie. Agnieszka opowie o swojej przygodzie z grą i pokaże stworzony przez siebie świat The Sims 3.

Warto odwiedzić miasteczko The Sims 3 w Arkadii w weekend 5-7 czerwca. Wszyscy fani najbardziej popularnej symulacji życia będą mieli możliwość zagrania w premierową, trzecią odsłonę The Sims. Czeka na nich szereg atrakcji: konkursy z nagrodami, ścianka do zdjęć, tatuaże, specjalna simowa gra Twister. Osoby, które kupią grę The Sims 3 i zachowają paragon, mogą wziąć udział w konkursach towarzyszących pokazom, w których do wygrania są laptopy SONY VAIO. Miasteczko simowe zaprasza w godzinach otwarcia Centrum Handlowego Arkadia, czyli 10:00-21:00.

Zabawa w symulację życia w The Sims podbiła serca milionów ludzi na całym świecie. W najnowszej odsłonie gry rozbudowany kreator postaci umożliwi wszystkim fanom stworzenie Simów o wyjątkowym wyglądzie i osobowości. To Ty będziesz decydować, kim będzie twój bohater, jakie będzie miał marzenia, czy podąży za przeznaczeniem i spełni życiowe plany.

Gra The Sims 3 pojawi się na rynku 5 czerwca w polskiej wersji językowej (napisy) na komputery PC, MAC oraz telefony komórkowe. W języku angielskim zagramy w nią na urządzeniach iPhone i iPod Touch. Gra w wersji PC będzie dostępna w systemie elektronicznej dystrybucji EA Store na www.eastore.pl. Więcej informacji na temat The Sims 3 znajduje się na stronie http://pl.thesims3.com.

Partnerami pokazów gry w galeriach handlowych są Sony Poland Sp. z o. o. oraz empik.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: