BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 06.11.2008

Konkurs na najlepszego piłkarskiego managera. Pytania codziennie zadaje Jacek Gmoch!


Odrób pracę domową z wiedzy o futbolu i grze FIFA Manager 09. Odpowiadaj na pytania zadawane przez legendę piłki nożnej na www.jacekgmoch.com - do wygrania zestaw godny prawdziwego managera: garnitur na miarę, laptop, aktówka oraz eleganckie pióro!
W związku z premierą gry FIFA Manager 09 zorganizowaliśmy konkurs, w którym możesz dowieść swojej wiedzy na temat piłki nożnej oraz nowej gry. Wystarczy, że codziennie - od poniedziałku do piątku, od 5 do 25 listopada wejdziesz na stronę www.jacekgmoch.com i odpowiesz na pytania związane z piłką nożną. Nagrodą główną jest ekskluzywny zestaw: Notebook HP dv7-1060ew, garnitur szyty na miarę przez firmę Spilliaert, eleganckie pióro Waterman Charleston, skórzana czarna aktówka oraz gra FIFA Manager 09. Nagrody dodatkowe to 10 gier FIFA Manager 09. Nie martw się, jeśli do konkursu dołączysz później. Na stronie zobaczysz wszystkie do tej pory zadane pytania. Regulamin konkursu znajduje się na www.jacekgmoch.com.

FIFA Manager 09 daje Ci kompletną kontrolę nad wybranym klubem. Jesteś odpowiedzialny za ustalanie składu, obieranie odpowiedniej taktyki i wyczerpujące treningi z drużyną. Zakres obowiązków obejmuje także podpisywanie kontraktów z nowymi zawodnikami i unowocześnianie obiektów sportowych. Pamiętaj tylko, że wszelkie wysiłki pójdą na marne, jeśli nie zadbasz o dobre stosunki z zawodnikami, zarządem, a także sponsorami i prasą.

Kierowanie drużyną to tylko jedna z opcji dostępnych w FIFA Manager 09. Wybierając karierę trenera ulubionego zawodnika, masz możliwość sterowania piłkarzem na boisku! Przed Tobą największe wyzwanie - zbierz niezwyciężony skład, awansuj do wyższej ligi, aby ostatecznie wspiąć się na sam szczyt i zdobyć tytuł Mistrza!
Mecze komentują Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz. Grę poleca legenda futbolu - Jacek Gmoch.

FIFA Manager 09 zadebiutowała na rynku 31 października na komputery PC w cenie 99,90 zł.

Gra dostępna jest między innymi w systemie elektronicznej dystrybucji EA Store: www.eastore.pl.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: