BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 30.10.2008

Przedpremierowy Nissan 370Z tylko w grze Need for Speed(tm) Undercover


Tylko w nowej odsłonie najpopularniejszej gry wyścigowej będzie można przejechać się autem, którego nie ma jeszcze na rynku!
W przyszłym roku na rynku zadebiutuje nowy sportowy Nissan 370Z. Jest to następca kultowego modelu 350Z, należącego do serii, której motoryzacyjne korzenie sięgają roku 1969. Nadchodzący model jeszcze przed swoją premierą pojawi się w nowej grze wyścigowej Need for Speed Undercover. Gra trafi na półki sklepowe 21 listopada tego roku. Tymczasem pierwszy publiczny pokaz Nissana 370Z nastąpi 19 listopada podczas targów motoryzacyjnych w Los Angeles.

- Przez ostatnie 15 lat seria Need for Speed pomagała w promocji branży motoryzacyjnej, umożliwiając graczom prowadzenie najlepszych samochodów świata. Bardzo cieszymy się, że możemy teraz pokazać w grze nowego Nissana spod znaku Z(r) - powiedział Keith Munro, wicedyrektor do spraw marketingu w Electronic Arts. - W każdej produkcji z cyklu Need for Speed chodzi o styl, dynamikę i moc; Nissan 370Z ma to wszystko!

Need for Speed Undercover powróci do korzeni serii, przedstawiając wyjątkowo emocjonujące pościgi samochodowe z udziałem policji. Gracze zasiądą za kierownicami najlepszych licencjonowanych aut z całego świata i ruszą na ulice miasta, by walczyć o szacunek wśród innych kierowców. Niesamowite wrażenia z jazdy zapewni unikatowa technologia prezentowania wyścigów, a klimat spotęgują hollywoodzkie filmiki przerywnikowe z udziałem aktorów, w tym pięknych kobiet, jak choćby Maggie Q. Gra będzie dostępna w wersji na komputery PC oraz konsole PLAYSTATION(r)3, Xbox 360(tm), Wii(tm), PlayStation(r)2, PSP(r) (PlayStation(r)Portable) i Nintendo DS(tm). Pojawi się także specjalna edycja, przeznaczona na telefony komórkowe.

Więcej informacji na temat gry Need for Speed Undercover znajduje się na oficjalnej stronie www.needforspeed.com oraz pod adresem www.ea.pl.

Gra dostępna będzie między innymi w systemie elektronicznej dystrybucji www.eastore.pl.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: