BIURO PRASOWE

Emerson, 16.10.2008

Emerson Network Power - Więcej mocy! - Jesienna promocja na UPS-y


Emerson Network Power rusza z jesienną promocją na zasilacze UPS w sieci ABC Data i RRC Poland. W ramach oferty promocyjnej UPS Liebert PSI 1440VA dostępny będzie w cenie popularnego UPS Liebert 1000VA. Promocja potrwa do 30 listopada, a na różnicy zyskać można nawet 300 zł!
Warszawa, 17 października 2008 r. - Więcej mocy za niższą cenę - tak w skrócie opisać można niespodziankę, którą dla Klientów ABC Data i RRC Poland przygotowała firma Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR) będącej globalnym liderem w dziedzinie Business-Critical Continuity(tm) - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw. W ramach promocji zdobyć można za darmo dodatkowe 50% mocy UPS-a marki Liebert, model PSI. Jak to działa? W zasięgu Klientów planujących zakup popularnego UPS-a Liebert PSI 1000VA znalazł się - po tej samej cenie - charakteryzujący się o połowę większą mocą Liebert PSI 1440VA. Warto skorzystać, bo dodatkowa, większa moc to oszczędność rzędu 300 zł! Oferta ważna jest do 30 listopada lub do wyczerpania zapasów. Kwota upustu uzależniona jest od aktualnego kursu Euro.

Jesienną promocję na UPS-y dedykujemy szczególnie tym, którzy po burzowym i obfitym w awarie sezonie letnim, gotowi są polecać klientom tylko sprzęt renomowanych producentów oraz modele z wyższej półki jak na przykład, rekomendowane przez Emerson Network Power, UPS-y marki Liebert. Promocja, objęła najbardziej popularne UPS-y serwerowe Liebert PSI. Lapidarnie mówiąc: więcej mocy! - podkreśla Cezary Gutowski, kierownik sprzedaży UPS w Emerson Network Power.

***

O Emerson Network Power(tm)
Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR), to globalny lider w dziedzinie Business-Critical Continuity(tm) - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw. Od sieci wysokiego napięcia po układy scalone systemów telekomunikacyjnych, przez centra danych, sprzęt medyczny i instalacje przemysłowe, Emerson Network Power zapewnia innowacyjne rozwiązania i doświadczenie w zakresie zasilania prądem stałym i zmiennym, klimatyzację precyzyjną, wbudowane systemy komputerowe i zasilania, zintegrowane szafy i obudowy, przełączanie zasilania oraz sterowanie, monitorowanie i komunikację. Inżynierowie serwisowi firmy Emerson Network Power zapewniają globalne wsparcie wszystkich oferowanych rozwiązań. Usługi i produkty Liebert zasilania, klimatyzacji i monitoringu oznaczają efektywność bez kompromisów - Efficiency Without CompromiseTM - i pozwalają Klientom Emerson Network Power optymalizować infrastrukturę ich centrów danych przez obniżenie kosztów i zapewnienie wysokiego poziomu dostępności. Więcej informacji na stronie: www.liebert.com , www.emersonnetworkpower.com oraz www.eu.emersonnetworkpower.com .O Emerson(tm)
Emerson (NYSE:EMR), z siedzibą w St. Louis (Missouri, USA), jest globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań łączących technologię i inżynierię zapewniającym klientom innowacyjne rozwiązania w ramach swoich dywizji: network power, process management, industrial automation, climate technologies, appliance and tools. Sprzedaż w roku finansowym 2009 wyniosła 20,9 miliarda dolarów. Emerson sklasyfikowano na 94 pozycji na liście 500 największych amerykańskich firm magazynu Fortune. Więcej informacji: www.Emerson.com


Więcej informacji:

Partner of Promotion
Katarzyna Głowacka

tel.: +48 22 858 74 58 wew. 47