BIURO PRASOWE

Pepsi, 20.03.2007

Pij Pepsi ile chcesz!


Pij Pepsi ile chcesz i płać tylko raz - free refill to nowa usługa Pepsi, która od 15 marca dostępna jest w wybranych restauracjach KFC. Teraz kupując jeden kubek napoju, będzie go można napełniać dowolną ilość razy.
Już od 15 marca w warszawskich restauracjach KFC dostępna jest usługa free refill - "Pij ile chcesz". W ramach akcji "Pij ile chcesz" konsumenci mogą napełniać kubek 0,4 litra dowolną ilość razy. Do wyboru są napoje z oferty firmy PepsiCo: Pepsi, Pepsi Light, Mirinda, Seven Up, Lipton Ice Tea. Do końca kwietnia usługa free refill dostępna będzie w całej sieci KFC - w sumie w 81 lokalach.

"Współpraca z KFC i usługa Pij ile chcesz, to wyraz nowej filozofii Pepsi.... ujętej w haśle Życie jest pełne nieskończonych możliwości - powiedziała Aleksandra Kaszkowiak, Senior Brand Manager CSD w Pepsi-Cola General Bottlers Poland. Chcemy, aby nasz konsument zobaczył i poczuł, co tak naprawdę znaczy WIĘCEJ."

Współpraca Pepsi z KFC jest elementem większych zmian, które na 2007 rok zaplanował koncern PepsiCo. Są one wynikiem zupełnie nowej filozofii firmy, w której centrum znajduje się interakcja z konsumentem, otwartość na jego zainteresowania, poszukiwania i doświadczenia.

***

Kontakt prasowy:

Partner of Promotion,
Agencja Public Relations

Emilia Hahn
Senior Account Executive
tel. 022 858 74 58 wew. 51
e-mail: