BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 26.03.2007

Premiera SSX Blur już za dwa dni!


Studio EA Montreal przedstawia narciarską grę wideo, pełną niesamowitych wyskoków, szalonych prędkości i efektownych trików. W najbliższy piątek odbędzie się premiera SSX(tm) Blur, stworzonej wyłącznie w wersji na Nintendo Wii(tm). SSX Blur na konsoli nowej generacji to przede wszystkim niezwykle nowatorskie proste sterowanie, a także pełna akcji rozgrywka, znana doskonale wszystkim fanom cyklu SSX. Gra zostanie wydana pod marką EA SPORTS BIG(tm).
W SSX Blur masz całkowitą kontrolę nad zachowaniem na górskim stoku - każdy ruch ręką przekładany jest na wyczyn, za sprawą którego stajesz się prawdziwą legendą. Śmigaj w dół zboczy i wykonuj efektowne triki w powietrzu. Korzystaj z nunchucka do carvingu, a za pomocą pilota wykonuj oszałamiające akrobacje w powietrzu. Wykaż się pomysłowością - zakreślając ręką rozmaite kształty, tworzysz nowe supertriki!

Mając do wyboru 3 szczyty i 12 wspaniałych tras możesz zasuwać z góry na dół bez opamiętania. Oprócz dwóch zupełnie nowych postaci, w SSX Blur spotkasz wielu bohaterów poprzednich edycji tej serii. Co ciekawe, muzyka dopasowuje się do tempa jazdy - ścigaj się więc do upadłego! Doznaj przypływu adrenaliny w miarę jak wypełniasz zupełnie nowy wskaźnik "Groove Meter". Rozpędź się w takt muzyki i pokaż na co Cię stać. Zawładnij stokiem!

Gra SSX(tm) Blur dostępna jest wyłącznie w wersji na konsolę Nintendo Wii. W ogólnoeuropejskim systemie klasyfikacji PEGI otrzymała kategorię wiekową 3+. Aby uzyskać więcej informacji na jej temat, warto odwiedzić oficjalną stronę www.ssxblur.com lub witrynę polskiego oddziału EA, pod adresem www.ea.pl.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: