BIURO PRASOWE

Xerox, 01.04.2007

Xerox na Targach Poligrafia 2007 w Poznaniu


Po raz pierwszy od 1998 roku firma Xerox zaprezentuje ofertę swoich urządzeń w ramach własnego stoiska na poznańskich Targach Poligrafia 2007. Na powierzchni 280m2 będzie można zobaczyć najnowsze maszyny do druku cyfrowego. Uczestnikom Targów Xerox oferuje także seminaria w zakresie druku książek, druku personalizowanego oraz systemów zarządzania zleceniami przez internet.
- W tym roku na Targach Poligrafia w Poznaniu postanowiliśmy zaprezentować pełną gamę możliwości naszych urządzeń. Chcemy pokazać potencjalnym użytkownikom, że maszyny Xeroxa oferują najlepsze rozwiązania, a funkcje, w które je wyposażono, pozwalają na zwiększenie konkurencyjności zakładów poligraficznych. - mówi Ilona Zięba, członek zarządu, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Systemów Produkcyjnych, Xerox Polska.

Xerox zaprezentuje na Targach urządzenia produkcyjne m.in. DocuColor 5000 - najnowszy system Xeroxa do pełnokolorowego druku cyfrowego, a także urządzenie wykańczające. Między 27. a 30. marca br. w Poznaniu pokazane zostaną także systemy do produkcji książek na bazie urządzenia Xerox DocuTech 6180XLF oraz plotery wielkoformatowe. Firma zaprezentuje także możliwości maszyn Xeroxa w dziedzinie druku materiałów marketingowych i innych zaawansowanych zastosowań, przydatnych w małej i dużej poligrafii.

Zainteresowanych Xerox zaprasza na seminaria połączone z pokazami druku personalizowanego, nowoczesnych rozwiązań softwarowych, a także rozwiązań dotyczących zabezpieczeń druku. Wykłady i seminaria poprowadzą specjaliści Xeroxa oraz zaproszeni do współpracy eksperci z Wydawnictw Naukowo Technicznych. Aby wziąć udział w jednym z nich wystarczy odwiedzić stoisko Xeroxa w hali 3a (stoisko nr 15), na którym, oprócz zaawansowanych urządzeń drukujących, nie zabraknie również innych atrakcji.

***

Informacje o firmie Xerox Polska

Więcej informacji o firmie Xerox na stronie: http://www.xerox.com Komentarze oraz perspektywy dla przemysłu poligraficznego mogą Państwo znaleźć na stronie http://www.xerox.com/blogs lub http://www.xerox.com/podcasts.

Xerox(r), Xerox oraz element graficzny w kształcie kuli są własnością Xerox Corporation i mogą być zastrzeżone.

Kontakt dla mediów:

Marta Kwapisz,
Partner of Promotion,
22 858 74 58 #42,