BIURO PRASOWE

Partner of Promotion, 15.03.2007

Partner of Promotion dla City Interactive


Agencja Partner of Promotion od marca rozpoczęła współpracę z City Interactive w zakresie działań PR i IR związanych z planowanym debiutem na GPW.
Po udanym projekcie Gadu-Gadu S.A., agencja podpisała umowę z kolejną firmą zmierzającą na giełdę w Warszawie. Zadaniem Agencji będzie zaplanowanie, przygotowanie i przeprowadzenie całości działań PR i IR dla City Interactive, jednej z największych i najdynamiczniej rozwijających się firm na rynku produkcji i dystrybucji gier komputerowych.

Agencja Partner of Promotion została wybrana w wyniku przetargu, do którego zostało zaproszonych 10 agencji PR.

* * *


City Interactive jest największym producentem gier komputerowych w Polsce odnoszącym znaczące sukcesy na arenie międzynarodowej. Strategią firmy jest sprzedaż jakościowych produktów w segmencie value skierowanych do masowego odbiorcy. Firma powstała w 2002 roku, obecnie zatrudnia blisko 100 osób w siedzibie Spółki w Warszawie. Tworzy gry również poprzez zlecenie produkcji firmom zewnętrznym w Polsce i na Ukrainie. Produkty firmy rozprowadzane są zarówno na terenie Polski jak i Europy Zachodniej, Rosji, Azji oraz Ameryki Północnej. Spółka w najbliższym czasie planuje swój debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych. Strona internetowa dostępna jest pod adresem www.city-interactive.com