BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 14.03.2007

Command & Conquer 3 Wojny o tyberium w Multikinach!


Zapraszamy na pokazy gry Command & Conquer 3 Wojny o tyberium!! W marcu i kwietniu kultowa seria strategicznych gier czasu rzeczywistego zagości na ekranach kin! Dzień po premierze polskiej wersji językowej, 31 marca br., fani gry Command & Conquer 3 Wojny o tyberium spotkają się w Multikinie na warszawskim Ursynowie, a następnie w dwóch w innych Multikinach: w Poznaniu - 14 kwietnia i Gdańsku - 21 kwietnia.
Po latach oczekiwania legendarna seria gier strategicznych Command & Conquer powraca wraz z premierą najnowszej odsłony - Command & Conquer 3 Wojny o tyberium.

- Seria Command & Conquer ma swoich fanów na całym świecie i cieszy się niesłabnącą popularnością. Od lat powstają blogi, serwisy społecznościowe, obszerne publikacje na jej temat - podkreśla Grzegorz Pocztarski z Electronic Arts Polska - Postaraliśmy się więc, żeby trzecia część Command & Conquer spełniła rosnące oczekiwania polskich fanów. Oni zaś przekonają się oni o tym już w marcu i kwietniu, odwiedzając Multikina w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć aktorów znanych z Gwiezdnych Wojen, filmu Żołnierze Kosmosu oraz serialu Zagubieni, wcielających się w role bohaterów wirtualnego świata gry.

Electronic Arts Polska zaprezentuje najnowszą część kultowej serii wraz z polskimi ekspertami.
Tomek Tinc, znany w sieci gracz m.in. gier strategicznych, wprowadzi fanów w świat zdominowany przez trzecią wojnę o tyberium, a także zademonstruje tryb potyczki (skirsmish) oraz jedną z misji dla jednego gracza. Bartosz Duchiński, redaktor telewizji internetowej HeadShot TV, przybliży świat podzielony pomiędzy Globalną Inicjatywę Obronną i Bractwo Nod. Przewidujemy także konkurs z cennymi nagrodami oraz turniej sieciowy!

Command & Conquer 3 Wojny o tyberium to trzecia część popularnej serii gier strategicznych czasu rzeczywistego. Zaawansowana grafika, dynamiczna fabuła oraz innowacyjne funkcje to niewątpliwe atuty, które sprawią, że C&C 3 zrewolucjonizuje ten segment gier.

Trzecia odsłona Command & Conquer przenosi nas z powrotem do roku 2047, gdzie świat skażony po wybuchu bomby atomowej walczy o przetrwanie. Wszystko rozstrzygnie się pomiędzy siłami Bractwa Nod, prowadzonymi przez bezwzględnego Kane'a a Globalną Inicjatywą Obronną, broniącą ostatnich ocalałych obszarów ziemi. Tylko od gracza zależy, którą stronę wesprze i jak wyglądać będzie świat.

Więcej informacji o grze Command & Conquer 3 Wojny o tyberium znaleźć można na oficjalnej polskiej stronie internetowej, dostępnej pod adresem http://www.polska.ea.com/games/8648

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: