BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 09.03.2007

2 Limitowane edycje kolekcjonerskie Command & Conquer 3 Wojny o tyberium do kupienia tylko w sieci EMPiK


Command & Conquer, seria która spopularyzowała gatunek gier strategicznych czasu rzeczywistego, powraca w wielkim blasku wraz z C&C 3 Wojny o tyberium. Electronic Arts Polska pragnie przedstawić zawartość dwóch limitowanych edycji kolekcjonerskich, NOD i GDI, które 30 marca uświetnią premierę najważniejszej strategii tego roku. To jedyna tego typu kolekcja na całym świecie!
Edycje kolekcjonerskie GDI i NOD będą dostępne w sprzedaży wyłącznie w sieci salonów EMPiK. Od dzisiaj, 9-go marca, w salonach Empiku dostępne są pudełka z tzw. pre-orderem, pozwalającym na rezerwację gry Command & Conquer w dowolnej edycji (standardowej albo kolekcjonerskich GDI lub NOD). Preorder gwarantuje też możliwość nabycia gry o 25 złotych taniej. Cena pre-ordera to 4,99 PLN.

Premiera gry Command & Conquer 3 Wojny o tyberium już coraz bliżej, 5-go marca zakończyły się testy językowe gry.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: