Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 • praca przy realizacji projektów z zakresu Brand PR,
 • przygotowywanie materiałów prasowych oraz prezentacji,
 • utrzymywanie kontaktów z mediami,
 • organizacja eventów/konferencji/spotkań prasowych,
 • koordynacja pracy podwykonawców zewnętrznych,
 • przygotowywanie raportów i dokumentacji projektów,
 • udział w tworzeniu ofert dla potencjalnych klientów.

OCZEKIWANIA:
 • wykształcenie wyższe,
 • minimum dwuletnie, udokumentowane doświadczenie w obszarze PR produktowego,
 • znajomość rynku mediów tradycyjnych i nowoczesnych,
 • lekkie pióro, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
 • umiejętność pracy w zespole,
 • samodzielność i odpowiedzialność,
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
 • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
 • zainteresowanie tematami lifestyle, modą, trendami będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
 • zatrudnienie w agencji PR o stabilnej pozycji na rynku,
 • możliwość rozwoju, zdobycia wiedzy i doświadczenia zawodowego,
 • współpracę przy polskich oraz międzynarodowych projektach komunikacyjnych,
 • wspaniały, pozytywny i chętny do pomocy zespół, codzienną dawkę humoru i fantastyczną atmosferę pracy.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 133 poz.883".

Wszystkim zgłaszającym się gwarantujemy dyskrecję.

Masz pytania?

Tel./fax: (+48) 22 858 74 58,

Siedziba
Partner of Promotion Sp. z o.o.
ul. Belgradzka 8 lok. 01,
02-793 Warszawa, Polska,